Єдина Країна! Единая Страна!
INVOCO® - innovations for your success
вопрос картаписьмо

E-mail info@invoco.com.ua
ICQ 239-102-945
Skype INVOCO_
Phone (044) 353.20.80
Question задать вопрос

1C  Продукция. Горячая линия: (044) 353-20-80.

(!) Получите моментальный ответ на интересующий вопрос:
Получить ответ в реальном времени
АКЦИЯ

Обращение Генерального директора компании ИНВОКО к клиентам:

“Людина, що відчула вітер змін, повинна будувати не захист від вітру, а вітряк!”
Досить втрачати час та можливості!

Компанія ІНВОКО пропонує до Вашої уваги ряд типових рішень, а фактично – кроків у боротьбі із кризою, для збереження бази клієнтів, пошуку нових та розширення існуючих ринків збуту.

Зрозуміло, що будь-який виважений крок вперед потребує часу і ресурсів, яких сьогодні бракує найбільше. Саме тому оптимізація та автоматизація бізнес-процесів в межах компанії, а також у взаємодії з партнерами та клієнтами має надзвичайне значення саме зараз. Сьогодні, коли виживає той, хто здатний максимально оперативно реагувати на зміни умов бізнесу, в час мінімізації витрат і недостатності клієнтів, найважливіше:

  • зберегти і примножити висококваліфіковані кадри (оцінка і поліпшення умов праці, виділення ключових груп працівників, оптимізація зайнятості і спектру відповідальності - системи 1С, спеціалізовані системи менеджменту проектів та документообігу, системи опитування, ребрендинг);
  • підвищити якість та швидкість виготовлення продукції та надання послуг (інтернет-каталоги та магазини, внутрішні електронні системи взаємодії з партнерами, постачальникам та в межах компанії, системи опитування);
  • оптимізувати та автоматизувати основні бізнес-процеси (системи 1С, спеціалізовані системи менеджменту проектів та документообігу, веб-магазини, веб-склад);
  • відкрити нові та розширити існуючі ринки збуту (веб-магазини та інтернет-каталоги, автоматизовані системи взаємодії з партнерами, ребрендинг).

Саме тому Ми пропонуємо Вам:

1. системи 1С Підприємство на 7й та 8й платформах. Їх налагодження, адаптація під Ваш вид діяльності, навчання персоналу та подальший супровід допоможуть у веденні усіх видів обліку компанії, потужна система аналітики дасть можливість аналізувати та оптимізувати бізнес-процеси, оперативно знаходити ефективні рішення. Компанія 1С пропонує такі типові базові рішення як 1С Бухгалтерія, 1С Зарплата та управління персоналом, 1С Управління торгівлею, 1С Управління торговим підприємством, виробничим підприємством, автотранспортом та багато іншого. Випущений безкоштовний додатковий набір антикризових звітів.

2. створення айдентики для Вашої компанії (логотип, фірмовий стиль, бренд-буки). Ребрендинг, створення нового образу компанії, що дозволить виділитись серед конкурентів, розширити чи змінити основну клієнтську аудиторію.

3. створення онлайн-систем. - Інтернет торгівля, презентація продукції та можливостей Вашої компанії в Інтернеті, залучення систем опитування для проведення опитувань для клієнтів, партнерів та в рамках своєї компанії, системи менеджменту, документообігу, складського обіку дозволяють без обмежень у просторі і часі відслідковувати та керувати ключовими процесами в Вашій компанії.

Можливості цих систем та наш досвід в їх інтеграції допоможуть Вашому бізнесу працювати більш оптимально і гнучко, адаптувавшись під нові умови ринку та вчасно реагувати на виклики сьогодення.

З повагою,
Генеральний директор компанії ІНВОКО
Недощак І.В.INVOCO® - innovations for your success